Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Çifte Kavrulmuş Lokum Çeşitleri 

Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Çift Kavrulmuş Lokum Kategorisi Hakkında Bilgiler

Lokum geleneksel bir lezzetimizdir. Kahvenin yanında, özel günlerde ikramlık olarak tüketilir. Son yıllarda farklı lokum çeşitleri onu daha lezzetli bir şölen haline getirdi. Günlük tatlı ihtiyacınızı karşılamak için yeterli miktarda lokum tüketebilirsiniz.

Kültürümüzde, özellikle bayramlarda ikramlık olan lokumlar, dünyaya yayılan ve yılda binlerce kilogram tüketilen, çok fazla çeşidi olan bir tatlıdır. Dünyada en ünlü geleneksel lezzetlerimizden birisi olan çift kavrulmuş lokum farklı aroma ve kuruyemiş çeşitleri ile tüm dünya için de farklı bir lezzetler sunar.

Çifte Kavrulmuş Lokum Nedir?

Çifte kavrulmuş lokum, lokum içinde bulunan antep fıstığı, fındık gibi kuruyemişlerin iki kez kavrularak, lokum ile birleşmesinden oluşmasına verilen addır.

Çift Kavrulmuş Lokum Kalori

Lokum, doğal şekerlerden yapılsa bile, kalori bakımından yüksek bir değere sahiptir. 100 gram lokum yaklaşık olarak 400 kaloridir. Lokumların kalori miktarını değiştiren yegane şey ise; lokumun içinde bulunan kuruyemiş çeşitleri ve dış kaplamalarıdır. Her lokum türü farklı kalori miktarına sahip olacağı için, lokumların paketinde bulunan miktarı göz önüne almak daha sağlıklı olacaktır.

Çift Kavrulmuş Lokum Fiyatları

* İçerdiği lifler sayesinde tokluk süresini artırmaya yardımcı olur.
* İçerisindeki besinler sayesinde protein bakımından zengindir.
* İçeriğindeki karbonhidrat sayesinde böbrek üstü bezlerin çalışmasına destek sağlar bu da böbrek hastaları için yararlıdır.
* Cilt güzelliği ve sağlığı için oldukça faydalıdır.

Çift Kavrulmuş Lokum Fiyatı

Çift kavrulmuş lokum fiyatı, lokumun kalitesine ve içerisinde kuruyemişe göre farklılık gösterir. Çifte kavrulmuş lokum fiyatları farklılık gösterse de genellikle aynı skalada yer alır.

Çift Kavrulmuş Antep Fıstıklı Lokum

Boz antep fıstığı ile elde edilen çifte kavrulmuş fıstıklı lokum, lokumlar arasında en çok tercih edilen, lezzetli, kahve yanında keyifle tüketebileceğiniz bir lokum çeşididir. Antep fıstığının eşsiz tadı ile birleşen lokum, geleneksel tatlılar arasında ön plandadır.

Çift Kavrulmuş Fındıklı Lokum

Karadeniz yöresinden taze toplanmış ve çift kavrulmuş fındıkların birleşiminden elde edilen çift kavrulmuş fındık, en çok üretilen ve tüketilen lokum türleri arasındadır. Özellikle kahve yanında ya da gün içinde tatlı krizlerini önlemede çok iyi bir seçenektir.

Çifte Kavrulmuş Fıstıklı Lokum Çeşitleri

Çifte kavrulmuş fıstıklı lokum çeşitleri farklı aromalarda ve kuruyemiş birleşimleri ile oluşmaktadır. Çifte kavrulmuş fıstıklı lokum çeşitleri lokum severler için sunulmuştur.

Narlı Çifte Kavrulmuş Lokum

Narlı çifte kavrulmuş lokum, çifte kavrulmuş lokum sevenler için farklı olmayan bir lezzet. Nar aromasının keskinliği lokumun tatlı hali ile yumuşuyor ve ortaya muazzem bir lezet çıkıyor. Antep fıstıklarının iki kez kavrulması da lokumun tadını tekrar yukarılara taşıyor.

Sütlü Çifte Kavrulmuş Lokum

Doğal şeker pancarı ile elde edilen sütlü çifte kavrulmuş lokum, antep fıstığının eşsiz lezzeti ile birleşiyor.

Hindistan Cevizli Çifte Kavrulmuş Lokum

Hindistan cevizinin harika aroması lokumlarda her zaman tercih edilmiştir. Hindistan cevizi ve çift kavrulmuş antep fıstıkları bu lokum ile harmanlanıyor. Kahve yanında, günlük tatlı krizlerinde harika bir atıştırmalık.

Portakallı Fındıklı Lokum

Farklı aromaları sevenler için farklı lokum çeşitleri iyi bir seçenek. Portakal aroması ile fındıklı lokum özenle ve titizlikle hazırlanarak sofralarınıza gelmek üzere paketleniyor.

Narlı Fındıklı Lokum

Nar aromasının lezzeti, lokumun içinde ve fındık ile son yükseliş tamamlanıyor. Narlı fındıklı lokum, lokum sevenler için farklı bir lezzet sunuyor.

Çifte Kavrulmuş Lokum

Çifte kavrulmuş lokum, Türkiye’nin en çok tercih edilen lokumlarından bir tanesi. Antep fıstıklarının iki kez kavrulmasından elde edilen çifte kavrulmuş lokum, kahvelerin yanında tüketmek için de harika bir seçenek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.