Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Sade Lokum Çeşitleri 

Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görüntüle

Sade Lokum Kategorisi Hakkında Bilgiler

Lokum geleneksel ikramlıklarımızdan ve tatlılarımızdan bir tanesi. Osmanlıdan günümüze farklı aromalar ve kuruyemişler birleşimleri ile gelmiştir. Farklı çeşitleri bulunan lokum; hem lezzetli hem de besleyici bir atıştırmalık ve tatlıdır. Kahve yanına, özel günlerde ikramlık olarak tüketilen lokumu farklı çeşitleri ile tadabilirsiniz.

Lokum Çeşitleri Arasında En Çok Tercih Edilen: Sade Lokum

Sade lokum, en çok tercih edilen lokum çeşitleri arasında. Çifte kavrulmuş lokum gibi çok yaygın olan sade lokum; güllü lokum, sultan lokumu gibi farklı çeşitlere sahip. Damak zevkinize uygun olan lokumu seçerek tüketebilirsiniz.

Lokumun Faydaları Çok Sayıda!

Lokum içerisinde bulunduğu besin maddeleri sayesinde birçok faydaya sahip. Özellikle, cift güzelliği ve böbrekler için faydaları bilinmekte. Tatlı lezzetlerin faydaları yok gibi zannedilse de lokum tamamen doğal malzemelerden üretildiği takdirde oldukça faydalı olabiliyor.

Lokum bir enerji deposudur; enerjiniz düştüğünde veya gün içinde enerjiye ihtiyacınız olduğunda lokum tüketebilirsiniz.

Lokum cilt sağlığına iyi gelir. İçerisinde bulunan besin değerleri sayesinde cilt güzelliğini destekleyebilirsiniz. Özellikle güllü lokum çeşitleri bunun için iyi bir seçenektir.

Besin değeri yüksektir, tokluk hissini pekiştirir. Kahvenin yanında tüketeceğiniz bir adet lokum, bir öğün kadar sizi tok tutmaya yardımcı olabilir. Ayrıca acı kahvenin tadını dengeleyen harika bir lezzettir.

Sade Lokum Fiyatları

Sade lokum fiyatları, lokumun kalitesine, içerisinde bulunan çerezi, paketleme şekli gibi farklı değişkenlere göre farklılık göstermektedir. Sade lokum fiyatları için birçok değişken bulunmaktadır. Sitemizdeki lokum kategorisin inceleyerek lokum fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sade Lokum Kaç Kalori

Bir adet sade lokum yaklaşık olarak 30 kaloridir. Lokumun çeşitleri, lokumun kalori miktarını ve sağladığı bazı faydaları değiştirmektedir. Yine üzerinde bulunan hindistan cevizi veya kuruyemişler lokumun kalori miktarını değiştirir. Paketlerin üzerinde yazan kalori miktarlarına göre lokum tüketmek en doğru seçenek olacaktır.

Sade Güllü Lokum

Sade güllü lokum, lokumda gül aroması sevenler için doğal yöntemlerle üretildi. Doğal malzemelerin kullanıldığı sade lokum, geleneksel ikramlık lezzetimiz olan lokumun en meşhur çeşitlerinden bir tanesi. Osmanlıdan günümüze gelen bu lezzeti sizler için tamamen doğal şekilde hazırladık.

Cevizli Sadrazam Sucuk Lokum

Cevizli sadrazam sucuk lokum, lokum çeşitleri arasında en lezzetli seçeneklerden bir tanesidir. İçerisindeki yoğun ceviz ve kaliteli lokumun birleşiminden elde edilen bu lokum lezzetli bir tatlı çeşididir. Aynı zamanda çok sağlıklı ve besleyici bir lokum çeşididir.

Güllü Lokum

Güllü lokum, türk geleneksel lokumları arasında yer almaktadır. Sofraların en lezzetli yiyeceklerinden birisi olan lokum, doğal pancardan üretilen lokumun gül aroması ile buluşması ile elde edilir.

Sade Lokum

Doğal malzemelerden elde edilen lokumlar, kahve yanında güzel bir atıştırmalık olurken türk geleneksel lezzetlerini sofralarımıza getiriyor. İster ikramlık olarak isterseniz günlük olarak tüketebnileceğiniz sade lokum, lokumun en kaliteli ve doğal hali.

Meyveli Kuş Lokumu

Meyveli kuş lokumu lezzetli bir atıştırmalıktır. Lokum paketinin içerisinde farklı aromalara sahip lokumların birleşiminden elde edilen meyveli kuş lokumu küçük formu ile kahve gibi içeceklerin yanında servis edilmeye çok uygundur.

Antep Fıstıklı Sultan Lokum

Antep fıstıklı sultan lokum, doğal malzemelerden elde edilen, rafine şeker içermeyen bir lokum çeşididir. Antep fıstığının eşsiz lezzetli ile birleşen antep fıstıklı sultan lokumu, çok lezzetli bir atıştırmalıktır.

Fındıklı Sultan Lokum

Sultan lokumuna en çok yakışan kuruyemişlerden bir tanesi fındıktır. Yoğun hindistan cevizi, fındık ve sade lokum birleşiminden elde edilen fındıklı sultan lokumu harika bir lezzet şöleni sunuyor.

.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.