Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Hediyelik Özel Lokum Kuruyemiş Kutusu

Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görüntüle

Hediyelik Özel Lokum Kuruyemiş Kutusu

Hediyelik lokum ve kuruyemiş kutusu seçenekleri özel günler için en çok tercih edilenlerdendir. Özellikle bayramlarda, hasta ve aile ziyaretlerinde değerlendirilir. Bunun yanı sıra söz, nişan ya da Kadınlar Günü, Öğretmenler Günü ve Anneler Günü gibi özel günlerde de hediyelik kutular ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Lokum ve kuruyemiş kutuları hem şık tasarımı hem de lezzeti bakımından her kişiyi mutlu eden hediyelerdendir. Bundan dolayı hakkında çok bilgi sahibi olmadığınız ve daha resmi bir ilişki kurduğunuz iş arkadaşlarınız için de tercih edilebilecek bir hediye seçeneğidir. Ahşap, plastik ya da lüks çekmeceli kutularda hazırlanan lokum ve kuruyemiş kutu çeşitleri, her damak tadına özel olarak hazırlanır. Dilerseniz kurutulmuş meyvelerin, lokumların ve çikolataların bulunduğu VIP kutulardan ya da sarma lokumların ve lüks kuruyemişlerin bulunduğu ahşap kutular arasında seçim yapılabilir.

Hediyelik Özel Lokum Kuruyemiş Kutu Çeşitleri

Hediyelik özel lokum çeşitleri kutu içerisinde bulunan lokumlara ve kuruyemişlere göre değişiklik gösterir. Özel olarak hazırlanan kuruyemiş kutusu çeşitlerinde isteğe bağlı olarak antep fıstığı, kaju, badem, ceviz, fındık, yer fıstığı ya da leblebi bulunabilir. Aynı zamanda sarma, ince fitil, çifte kavrulmuş, katmer ve özel olmak üzere birçok farklı lokum çeşitleri de kutuların içerisinde yer alır. Lokumlar isteğe göre sade, güllü, antep fıstıklı, cevizli, damla sakızlı, narlı, limonlu, elmalı, fıstık ezmeli ve çikolatalı gibi birçok farklı aroma seçeneğine sahiptir. Bu sayede birbirinden farklı lokum kutuları arasından rahatlıkla hediye alacağınız kişinin damak tadına uygun olanını seçebilirsiniz. Bunların yanı sıra hediyelik kutu seçerken mutlaka paket çeşitlerine de dikkat edilmelidir. Çünkü kutular içerisindeki lokum ve kuruyemiş tüketildikten sonra dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilir. Hediye olarak verilecek olan bu kutuların şık ve kaliteli olması gereklidir. Ahşap, karton, metal ve çekmeceli gibi farklı kutu seçenekleri bulunur.

Hediyelik Ahşap Lokum Kutusu

En çok tercih edilen seçeneklerden biri olan hediyelik ahşap lokum kutusu şık görüntüsü sayesinde özel günler için önerilir. Kutu içerisinde fındık, antep fıstığı, badem ve kaju kuruyemiş seçeneklerinin yanı sıra sarma, fitil ve özel lokumlar da bulunur. Şık görünümünün yanı sıra birbirinden farklı aromaya sahip lokumları ile lezzetli hediyelerden biridir. Aynı zamanda ahşap kutusu sayesinde lüks bir görünüm sağlarken, içerisindeki ürünlerin uzun süre tazeliğini de korur.

VIP Hediyelik Lokum Kuruyemiş Kutusu

VIP hediyelik lokum kuruyemiş kutusu en özel hediye seçeneklerinden biridir. Lüks kutu içerisinde yer alan ürünlerin çeşitliliği sayesinde hediyeyi verdiğiniz kişilerin damak zevklerine hitap eden lezzetleri sunabilirsiniz. Ahşap çekmeceli kutusu sayesinde lüks ve şık bir görünüme sahip olan kutu içerisinde tropikal ve yöresel olmak üzere birçok farklı kurutulmuş meyve seçeneği yer alır. Aynı zamanda kajudan, bademe ve antep fıstığına kadar farklı kuruyemişler bulunur. Bunlara ek olarak fitil, sarma çifte kavrulmuş ve özel lokumların her birine kutuda yer verilir. Neredeyse her aromadan lokumun bulunduğu kutu farklı damak zevklerine hitap eder.

Bunların yanı sıra sadece kuruyemişin ya da lokumun yer aldığı kutular da mevcuttur. Bu çeşitli özel hediyelik kutular arasından hediye vereceğiniz kişinin damak zevkine ve beğenisine en çok uyacak kutuyu kolaylıkla seçebilirsiniz.

Kişiye Özel Hediyelik Lokum Kuruyemiş Kutuları

Sevdikleriniz için detaylı şekilde hazırlanan uygun fiyatlı ve lüks kutular sayesinde özel günlerde onları mutlu hissettirebilirsiniz. Hediyeyi alacağınız kişinin damak zevkine uygun kuruyemiş ve lokumlarla hazırlanan kutular aynı zamanda şık kutuları ile de dikkat çeker. Aynı zamanda paketleme seçeneklerinde kişiye özel düzenlemeler yaparak, kutuyu daha da özel kılabilirsiniz. Kutuları sevdiklerinize kendiniz ulaştırabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz özel mesajınız ile doğrudan alıcıya da gönderebilir, bu sayede karşı tarafı şaşırtabilirsiniz.

Hediyelik Özel Lokum ve Kuruyemiş Kutusu Fiyat Seçenekleri

Hediyelik özel lokum ya da kuruyemiş kutu fiyatları, seçtiğiniz kutunun çeşidine göre farklılık gösterir. Kutuların fiyatları; içerisinde yer alan lokum kuruyemiş çeşidine ve miktarına göre değişir. Büyük ve ürün çeşitliliği yüksek olan kutular olduğu gibi daha minimal ve ürün çeşitliliğinin daha az olduğu kutular da mevcuttur. Bu hediyelik kutu seçenekleri içerisinde bulunan ürünler bakımından rahatlıkla herkese hitap edebilir. Aynı zamanda farklı fiyat seçeneklerine sahip olan kutular; pahalı ve lüks ya da bütçe dostu uygun fiyatlı çeşitlere de sahiptir. Bundan dolayı her damak zevkine hitap ettiği gibi her bütçeye sahip kişiye de kolaylıkla hitap eder.

Dilerseniz daha çok ürünün bir arada olduğu daha lüks VIP kutuları dilerseniz de bütçenize uygun daha minimal şık kuruyemiş lokum kutularını seçebilirsiniz. Lezzeti ve kalitesi ile en çok tercih edilen markalardan biri olan taze7’nin, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibi ile iletişime geçerek isteğe göre kutu içerisindeki ürünleri dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda özel taleplerde bulunabilirsiniz. Özel aromalar ile hazırlanan leziz lokumlar ve doğal kaliteli kuruyemişler ile sevdiklerinizi mutlu hissettirmek için taze7’nin bütçenize uygun şık hediyelik lokum kuruyemiş kutularını inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.