Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Hediyelik Lokum & Kuruyemiş Kutusu

Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görüntüle

Hediyelik Kutular

Lezzetli hediyelik kutular, bir kişiye veya kuruma jest yapmanın en keyifli yollarından biridir. Nefis lezzetler, gurme tatlar ve eşsiz doğal içeriklerle zenginleştirilmiş kutuların her biri, müşterileriniz, misafirleriniz, çalışanlarınız veya iş ortaklarınız için değerli bir hediyedir. Geleneksel Türk lokumu, gurme çikolatalar, yerli kuruyemişler ve kuru meyvelerle zenginleştirilen ambalajlar şirketinizin özel logosu ile süslenerek marka imajınız için güçlü bir simge haline dönüşebilir. Ahşap kutularda hazırlanan hediyelikler, dopdolu lezzetleri ile güçlü iş ilişkileri kurmanız için harika bir fırsat sunar. Bayramlar, kutlamalar, özel günler veya tebrikler için tercih edebileceğiniz hediyelik kutular dilerseniz kişisel hediye tercihi olarak da hazırlanabilir. Siz de kişiliğinizi veya kurumsal değerlerinizi en içten şekilde ifade etmek için hediyelik kutular ile özel jestler yapabilirsiniz.

Hediyelik Ahşap Lokum Kutusu

Lokum, şekerleme ve kuruyemişlerle dolu hediyelik ahşap lokum kutusu, gurme tatlardan hoşlananlar için seçebileceğiniz en lüks ve şık seçenekler arasında yer alır. İster yakınınızdaki birine kişiselleştirilmiş bir hediye, ister kurumsal bir amaç için benzersiz ve değerli bir jest olarak tercih edin, geleneksel lezzetlerle dolu bu eşsiz kutu herkesin ortak zevkini yansıtabilir. Ahşabın doğal olarak estetik ve lüks vurgusu çekmecelerin içlerine saklanmış nefis kuruyemiş ve lokumlarla güçlendirilir. Antep fıstıklı, güllü, sade ve Hindistan cevizli lokumlar geleneksel lezzeti ve özel tatları ile öne çıkar. Limonlu, portakallı, elmalı, böğürtlenli, mavi İtalyan karamelli ve gül yapraklı gurme lezzetler geleneksel Türk lokumunun benzersiz bir füzyonu olarak artizan seçkide sunulur. Özel ahşap kutuya işlenen kişiye özel logo veya isimler şık bir hediye sunarken aynı zamanda imajınızı tazelemenize fırsat sunar.

VIP Hediyelik Lokum Kuruyemiş Kutusu

Her katından lezzet fışkıran VIP hediyelik lokum kuruyemiş kutusu, müşterilerinize, misafirlerinize, çalışanlarınıza veya değer verdiğiniz tüm yakınlarınıza kendilerini özel hissettirmek için mükemmel bir hediyedir. Badem, kaju, ballı susamlı yer fıstığı, Antep fıstığı, fındık ve ceviz gibi taze şekilde hazırlanan yerli kuruyemişlerle dolu kutu, asırlık geleneklere uygun bir hediye seçeneğidir. Lezzetli kuruyemişleri hurma, yöresel ve tropikal kuru meyve çeşitleri zirveye taşır. Son olarak artizan çikolatalara eşlik eden gurme lokum çeşitleri her katmanda ayrı bir lezzet şöleni yaratmak için özenle tasarlanmıştır. Önemli müşterileriniz, değerli çalışanlarınız, ortaklarınız veya sevdikleriniz için seçeceğiniz VIP hediyelik özel lokum kutusu istekleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir. Şirketinize özel olarak hazırlanan VIP hediyelik lokum kuruyemiş kutusu çeşitleri toptan olarak sipariş edilerek tüm paydaşlarınız için imajınıza uygun bir tercih olabilir.

Hanedan Özel Hediyelik Kutu

Hanedan özel hediyelik kutu, şirket içi personelinizi olağanüstü bir performans sergiledikleri için motive etmek veya yeni müşterilerinize benzersiz bir jest yapmak için harika bir seçenektir. Lokum, kuru meyve, kuruyemiş ve şekerlemelerle dolu artizan kutu, her bölümde farklı bir lezzet şöleninin kapılarını aralar. Şık ve elegan dokusuyla öne çıkan sağlıklı ve lezzetli seçeneklerle dolu ambalaj, kişisel bir hediye olarak doğum günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, bayram veya yılbaşı tarzı anlarda da tercih edilebilir. Tüm diğer lüks kutu seçkisinde olduğu gibi Hanedan özel hediyelik kutu da şirket imajınız doğrultusunda özelleştirilerek kurumsal ilişkilerinizi güçlü ve kalıcı hale getirmenize fırsat sunar.

Karışık Özel Lokum Kutusu

Geleneksel Türk lezzetlerinin artizan ve çağdaş aromalarla güçlendirildiği karışık özel lokum kutusu klasikler ve yenilikçi tatları aynı anda deneyimlemek isteyenlerin tercihi olabilir. İnce fitil lokumların mavi İtalyan karamel, limon, ahududu, portakal, sütlü, damla sakızlı, sütlü, narlı ve Antep fıstıklı aromalarla zenginleştirildiği bu özel ambalaj, profesyonel veya kişisel jestler için mükemmel bir seçenektir. Belçika çikolatalı, fındıklı, çilekli ve kadayıflı harç ile doldurulan özel sarma lokum seçkisi ise geleneksel lezzetlerin modern bir yorumu olarak hem yerli hem de yabancı ortaklarınızı memnun edecektir. Adı gibi gerçek bir keyif olan karışık özel lokum kutusu ile hem çalışanlarınızı ve müşterilerinizi memnun edebilir hem de imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Zeugma Özel Hediyelik Kutu

Artizan lezzetleri müşterilerinize veya profesyonel ekibinize sunmak istiyorsanız Zeugma özel hediyelik kutu gerçek bir şölen olabilir. İki katlı lezzet kutusu olan Zeugma Belçika çikolatası ile gurme şekilde hazırlanan drajeler, ganajlar ve pralinlerle hazırlanmıştır. Evrensel tatların yöresel kuruyemişlerle zenginleştirilmesi sonucu ortaya çıkan özel lezzetler, şirket ve kişisel sürprizler için tercih edilebilir. Kurumsal anlamda güçlü ve iz bırakan bir imaj oluşturabilmeniz için hazırlanabilen Zeugma özel hediyelik kutu, beyaz ve siyahın dekoratif etkisi ile dikkat çeker. Şirketinizdeki herkesin kendini özel hissetmesini sağlamak için çok yönlü görünen ve içinde nefis parça çikolatalardan oluşan kutuları tercih edebilirsiniz.

Ladin Özel Hediyelik Kutu

Yerli lezzetlerle dolu bir jest yapmak için Ladin özel hediyelik kutu mükemmel bir tercih olabilir. Antep fıstığı, Brezilya cevizi, fındık, kaju, Mardin badem şekeri, ballı susamlı badem, fındık ve daha pek çok farklı gurme kuruyemişlerle dolu Ladin hediyelik kutusu, şık ve özel bir seçenektir. Her lokmada eşsiz duygular uyandıran dekoratif ve cezbedici kutu, adını veren Ladin ahşap dokusu ile son derece lüks görünür. Hem göze hem de damak tadına hitap eden kurumsal hediyelikler için bu özel kutunun üzerine şirketinizin özel logosunu işleyebilir veya kişiye özel mesajlarınızla bir ömür hatırlanabilecek bir hediye sunabilirsiniz.

Selçuklu Özel Hediyelik Kutu

Geleneksel lezzetlerin Antep yöresel tatları ve şekerlemeleri ile zenginleştirildiği Selçuklu özel hediyelik kutu; büyük bir itibar, güven ve müşteri kazanmak için mükemmel bir tercihtir. Dekoratif ham ve beyaz ahşap görünümünde sunulan lüks kutuda boz Antep fıstıklı muska başta olmak üzere geleneksel tatlar sunulur. Antep fıstığı ezmesi gibi dopdolu lezzetlerle güçlendirilen Selçuklu özel hediyelik kutu yerli ve taze olarak seçilmiş kuruyemiş seçkisi ile lezzeti zirveye taşır. Müşterilerinizi veya profesyonel ortaklarınızı mutlu etmenin ve markanıza bağlı kalmanın yolunu arıyorsanız Selçuklu özel hediyelik kutu gibi lüks bir seçim yapabilirsiniz.

Tac Mahal Özel Hediyelik Kutu

Tamamen yerli ve sağlıklı lezzetlerle dolu Tac Mahal özel hediyelik kutu, çevrenizdeki insanlar arasında güven kazanmak ve kurumsal düzeydeki amacınıza ulaşmak için ideal bir jest olabilir. Şirketinize özel tasarlanmış ve özenle paketlenmiş bu hediyelikler kuruyemiş ve yerli kuru meyvelerin eşsiz aromaları ile güçlendirilmiştir. Kuru kayısı, kuru üzüm ve Özbek üzümü gibi lezzetlere eşlik eden kuruyemişler her lokmada gerçek bir lezzet şöleni sunar. Geleneksel hediyeler seçmek istiyorsanız Tac Mahal özel hediyelik kutu ambalajları mutlaka listenizde yer almalıdır.

Kurumsal Hediyelik Ahşap Lokum Kuruyemiş Kutusu

Kurumsal hediyelik ahşap lokum kuruyemiş kutusu, şirketinizin imajını hem kurum içinde hem de dışında güçlendirmek için özenle hazırlanmıştır. Geleneksel Türk lokumu lezzetlerine eşlik eden kuruyemiş ve kuru meyve çeşitleri zengin aromaları ve çekici sunumuyla tüm şirket ortaklarınızı etkileyebilir. Sarma, ince fitil veya çifte kavrulmuş lokum alternatifleri yalnızca yerli değil yabancı şirket ortaklarınızı eşsiz Türk lezzeti ile tanıştırmak için harika bir fırsat olabilir. Ahşap kutularda sunulan bu özel lezzetler kurumsal logonuza veya kişisel tercihlerinize göre toptan ve perakende olarak seçilebilir.

Siz de kurumsal hediyelik lokum kutuları seçkisi için taze7 ayrıcalıkları ile toptan veya perakende sipariş vererek tüm profesyonel ortaklarınıza şık jestler yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.